islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

This content isn’t available right now

🗣️ POROZPRÁVAJTE SA O PRIPRAVOVANEJ REGULÁCII PARKOVANIA NA DVOROCH 5 – 6 A V OKOLÍ ŠUSTEKOVEJ ULICI Z DIELNE MAGISTRÁTU S TÝMI NAJPOVOLANEJŠÍMI UŽ ZAJTRA

V nadväznosti na reguláciu Dvorov 4, ktorá spadá pod celomestskú parkovaciu politiku PAAS od 10. januára 2022 – avizujú kolegovia z Bratislava – hlavné mesto SR rozšírenie ich parkovacej zóny do ďalších petržalských lokalít.☝️ V roku 2023 by sa mali pravidlá celomestskej parkovacej politiky zaviesť aj na DVORY 5 – 6 vrátane Šustekovej ulice a jej okolia.

Príďte diskutovať o návrhu projektu organizácie dopravy regulovaného parkovania PAAS v uvedených lokalitách. Chýbať nebudú ani zástupcovia mestskej časti Bratislava-Petržalka či bratislavského magistrátu.🧑‍💼

🦻Vypočuť si argumenty, ale aj reagovať a vniesť pohľad tých, ktorí parkovaciu situáciu vo svojom okolí poznajú najdôvernejšie, môžete už túto STREDU 8. FEBRUÁRA o 17:30 v priestoroch Základnej školy na Nobelovom námestí 6. VIAC INFO TU 👉 fb.me/e/38U7La2ZS .

Okrem diskusie máte šancu vniesť svoj pohľad na plánovaný projekt organizácie dopravy regulovaného parkovania v daných lokalitách aj svojimi pripomienkami. Tie môžete ešte do PONDELKA 13. FEBRUÁRA posielať e-mailom na 👉 parkovanie@bratislava.sk. Celý návrh projektu nájdete TU 👉 http://PAAS.sk/petrzalka .

ĎAKUJEME, že sa zaujímate o dianie v Petržalke spolu s nami.🙏#parkovanievpetrzalke #paas


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.
Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *