islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

This content isn’t available right now

DVAJA FANÚŠIKOVIA SA PO FUTBALOVOM ZÁPASE DOPUSTILI DIVÁCKEHO NÁSILIA, POLICAJTI ICH ZADRŽALI ⚽️👮👮‍♂️

📌 Na včerajšom futbalovom zápase medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FC Swift Hesper z Luxemburska nechýbali ani policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Tí dohliadali na dodržiavanie verejného poriadku, bezpečnosť osôb, ako aj ochranu života, zdravia a majetku občanov pred, počas a po ukončení podujatia.

📌 Situácia v priestoroch a okolí Národného futbalového štadióna, na ktorom prebiehalo športové podujatie, ktoré sledovalo 14 500 divákov bola od začiatku bez narušenia verejného poriadku, až do momentu, kedy pár minút po ukončení zápasu neznámy muž, oblečený iba v krátkych nohaviciach, počas rozptylu fanúšikov, vybehol na hraciu plochu, kde sa pokúsil napadnúť jedného z rozhodcov. Muž podozrivý z narušenia verejného podujatia po tomto incidente zo štadióna ušiel a na Vajnorskej ulici, oproti budove Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III bol príslušníkmi PZ obmedzený na osobnej slobode. Po zadokumentovaní skutku poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva. Podozrivý muž sa nachádza v cele policajného zaistenia.

📌 Presne v čase výtržnosti na hracej ploche, iný fanúšik pri odchode zo štadióna odcudzil z priestorov Národného futbalového štadióna hasiaci prístroj, ktorého obsah vystriekal na ľudí nachádzajúcich sa v blízkosti zastávky MHD na Bajkalskej ulici. Policajti aj tohto muža obmedzili na osobnej slobode a momentálne je v cele policajného zaistenia. Zo strany povereného príslušníka bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva v jednočinnom súbehu prečinu všeobecného ohrozenia.


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.
Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *