islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

PETRŽALKAFEST 2022 BUDE ŽIŤ AJ PUNK ROCKOM. 🤘🤘 PRIPRAVTE SI HLASIVKY, NA SCÉNU PRICHÁDZA INÉ KAFE 🎸

Hej, Petržalčania, kto na to príde, čo sa deje v piatok 9. septembra od 15:30 na našom Tyršáku? 😎

My to vieme a poradíme vám. Druhý septembrový piatok sa spoločne s nami budete baviť na PETRŽALKAFEST 2022 na najkrajšom nábreží Dunaja. 🎵 Plán je taký, že vďaka Mestskej časti Bratislava-Petržalka budete môcť vzdať hold krásnym letným mesiacom a dosýta sa vyskákať vďaka skvelému výberu interpretov i žánrov na jednom pódiu.

Okrem nováčikov slovenského hudobného neba sa od 18:30 môžete tešiť aj na klasiku v podaní azda najznámejšej slovenskej pop punkovej kapely INEKAFE. Fungovanie skupiny od jej začiatkov v roku 1995 nebolo vždy práve prechádzkou ružovou záhradou, no vďaka svojim skvelým vypaľovačkám si získala tisícky fanúšikov nielen na Slovensku či v Čechách. 👏 Partia v aktuálnom zložení Vratko Rohoň, Jozef Praženec a Vlado Bis vám tak opäť sprostredkuje svoje spomienky na budúcnosť cez najznámejšie hity plné originálnych textov, ktoré rozhýbu nejednu figúrku.

Okrem nadupaného koncertu sa môžete tešiť aj na chutné občerstvenie. V ponuke petržalského stánku nebudú žiadne kašovité jedlá, ale samé lakocinky v podobe voňavej cukrovej vaty, chrumkavých pukancov i osviežujúcich limonád. 🥛 A to všetko úplne ZADARMO.

Príbeh o účinkujúcich týmto zďaleka nekončí. VIAC prezradíme už čoskoro. Tak nečakajte už ani minútu a potvrďte svoju účasť jedným klikom v našej udalosti 👉 fb.me/e/3EGEcibR1. ĎAKUJEME vám, že ste sa rozhodli rozlúčiť sa s letom spoločne s vašou Petržalkou.

Mimochodom, fanúšikovia INÉ KAFE, ukážte sa a napíšte nám do komentára, koľko slávnych hitov tejto ikonickej kapely sme ukryli do nášho príspevku. ✍️😀 #petrzalkazije #petrzalkafest

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *