islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Timeline photos

🧹VYPRACTE SKRINE I PIVNICE. KOLO VYRÁŽA DO ULÍC, ABY BOLO BLIŽŠIE K VÁM A VY K NEMU

Keď nejdete vy do KOLA, KOLO príde k vám. A zbaví vás nepotrebných vecí bez námahy. Stačí, ak sa niekedy v dňoch 📅 27. – 28. apríla (ŠTVRTOK, PIATOK) v čase od 12:00 do 18:00 dostavíte na roh Jiráskovej a Ševčenkovej a odovzdáte funkčné, no pre vás už nepotrebné veci našim usilovným kamarátom z OLO – Odvoz a likvidácia odpadu.💪

Tí im potom dajú nový život a pomôžu im nájsť nových majiteľov, u ktorých ich život nadobudne nový zmysel. 🙌 A to je predsa ich účel. Slúžiť ľuďom a poskytovať im potrebný servis čo najdlhšie, nie prísť na tento svet, zavadzať a rovno odísť do spaľovne a znečisťovať prostredie.

🛑POZOR! Z kapacitných dôvodov nebude na zberných miestach možné odovzdať nábytok väčších rozmerov. Veľké predmety je potrebné priniesť priamo do stálej prevádzky KOLO na Pestovateľskej 13.

V prípade, že práve počas týchto dvoch dní nestihnete spraviť svoj jarný poriadok, nestrachujte sa. ☝️ Veľké i menšie predmety z druhej ruky je možné v KOLO odovzdať po celý rok. A to od UTORKA DO PIATKA v čase od 10:00 do 18:00 a tiež cez VÍKEND od 10:00 do 17:00.

VIAC INFO o tom, ktoré veci KOLO ne/prijíma nájdete na 👉 OLO.sk/kolo.

📸 OLO – Odvoz a likvidácia odpadu

ĎAKUJEME, že vám život vecí či životné prostredie nie sú ľahostajné. 🍀 #zelenapetrzalka

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *