islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

TOTO NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ 👉 V pondelok v noci, v čase o 02:00 hod., viedol 24-ročný muž z Humenného motorové voz…

TOTO NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

👉 V pondelok v noci, v čase o 02:00 hod., viedol 24-ročný muž z Humenného motorové vozidlo zn. Škoda Octávia po miestnej komunikácii v meste Strážske, kde bol zastavený a kontrolovaný policajnou hliadkou. Počas kontroly bolo zistené, že vodič má Okresným dopravným inšpektorátom v Humennom uložený trest zákazu vedenia motorových vozidiel všetkého druhu na dobu 36. mesiacov.
👉 O štyri hodiny neskôr prechádzal rovnakým úsekom, na motorovom vozidle Škoda Felícia, 65-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou, pričom sa nedostatočne venoval vedeniu motorového vozidla a s vozidlom narazil do tam pri krajnici odstaveného motorového vozidla Škoda Octávia. Počas dokumentovania dopravnej nehody bolo zistené, že aj vodičovi Felície bol rozsudkom Okresného súdu vo Vranove nad Topľou uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá všetkých druhov na dobu 12 mesiacov.
👉 Oboch vodičov obvinil poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Michalovciach z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *