islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

TROJMINÚTOVÁ KRÁDEŽ V PODANÍ PREFÍKANÉHO ZLODEJA POZNÁTE OSOBU NA FOTKE? NAPÍŠTE NÁM Policajti Okresného riaditeľstva PZ Brat…

TROJMINÚTOVÁ KRÁDEŽ V PODANÍ PREFÍKANÉHO ZLODEJA
POZNÁTE OSOBU NA FOTKE? NAPÍŠTE NÁM

Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II sa obracajú na verejnosť so žiadosťou v súvislosti s vyšetrovaním úmyselného prečinu krádeže, ktorá sa stala uplynulý štvrtok (01.06.2023) v čase od 15.32 do 15.35 hod v jednej z predajní s elektronikou v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave.
Podľa doposiaľ zistených informácií mal neznámy páchateľ odcudziť dva mobilné telefóny takým spôsobom, že vsunul pod zabezpečovacie káble neznámy predmet, s ktorým znefunkčnil zabezpečovacie zariadenie. Následne si dal telefónne prístroje do vrecka svojich nohavíc. Uvedeným skutkom spôsobil škodu vo výške 2 598 €.

V tejto súvislosti Vás žiadame, aby ste nás kontaktovali v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na fotke alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

(Feed generated with FetchRSS)

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *