islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Útoky na rodinu a zdravie, ako aj cielené vyvolávanie nenávisti nemajú v politike miesto V politike som už niekoľko rokov. Hlav…

Útoky na rodinu a zdravie, ako aj cielené vyvolávanie nenávisti nemajú v politike miesto

V politike som už niekoľko rokov. Hlavne v období, keď vládol Smer a jeho klony sme videli, ako sa zneužívali zložky štátu na diskreditáciu protivníka. Niektorí ľudia neváhali v politickom boji zneužívať aj informácie o zdravotnom stave, daňové tajomstvo, alebo do politického boja vťahovali rodinu. Zo strany viacerých politikov som osobne zažila klamstvá o mojom vzdelaní, ale aj vymyslené lži o mojej rodine či majetku. Dnes sa dozvedáme, že rôzne osobné útoky či účelové lži neboli dielom náhody. Naopak, na takúto prácu fungovali ľudia v polícií či v tajnej službe, ktorí sa namiesto služby zákonu a občanom rozhodli slúžiť mafii.

Mrzí ma, že niektorí politici v takýchto praktikách pokračujú dodnes. Sú to ľudia, ktorí sa vezú na jednej vlne s ľuďmi ako Robert Fico, ktorý sa veľmi bojí vyvodenia zodpovednosti za šafárenie počas svojich vlád. Sú to ľudia, ktorí sa schovávajú za porozumenie a aj podporu rodiny, ale neváhajú používať zákerné metódy politických útokov- aj na rodinu. S takýmto prístupom k politike nikdy súhlasiť nebudem. Aj preto pokladám za mimoriadne škodlivé šírenie klamstiev a nenávisti, ktoré majú v skutočnosti len diskreditovať nepríjemných oponentov, alebo dokonca zakryť rozkrádanie a korupciu, ktoré tu posledné roky kvitli. Prejavov nenávisti zažívame čoraz viac a spoločnosť sa proti tomu musí postaviť. Rozdeľovanie a nenávisť Slovensku nič dobré nikdy neprinesie.

Politiku treba robiť dôsledne a razantne, ale s úctou a rešpektom k občanom aj k oponentom. O to som sa vždy usilovala, napriek rizikám straty politických bodov. A budem v tom aj pokračovať.


Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *