islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

UŽ JE VÁS VYŠE 100! ĎAKUJEME! 🥳 Milí priatelia, hoci sme náš Linkedin účet spustili iba nedávno, sleduje nás už vyše 100 z vás….

UŽ JE VÁS VYŠE 100! ĎAKUJEME! 🥳

Milí priatelia, hoci sme náš Linkedin účet spustili iba nedávno, sleduje nás už vyše 100 z vás. Z tejto skvelej správy máme obrovskú radosť a veríme, že počty našich fanúšikov budú naďalej rásť. 🧐 bit.ly/linkedinPET ✅

Ako najväčšia mestská časť @Bratislava – hlavné mesto SR a jedna z najhustejšie obývaných oblastí Slovenska i strednej Európy si uvedomujeme, že korektné a aktuálne informácie o dianí vo vašej samospráve sú nevyhnutné pre naše čo najlepšie spolunažívanie a transparentnú správu vecí verejných prostredníctvom vašich volených zástupcov. Preto každý deň na rôznych komunikačných kanáloch prinášame všetko dôležité z diania nielen v Petržalke.

Niekedy nám to síce trvá dlhšie, inokedy možno na niečo zabudneme, no vždy sa snažíme na vaše otázky či podnety reagovať tak, aby sme vám dokázali pomôcť čo najlepšie. Tak nezabudnite, že vašu Petržalku zastihnete aj na e-mailovej adrese 📧 podnety@petrzalka.sk či cez obľúbený Messenger a WhatsApp 📲 0947 487 088. A ak sa chcete dozvedieť ešte viac, navštívte náš web 🔗 www.PETRZALKA.sk.

ĎAKUJEME, že sa zaujímate o veci verejné spolu s nami. 🙂🍀 #petrzalkamaka #petrzalkazije #petrzalkablizsiekvam

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *