islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

V BRATISLAVE BUDE MENEJ VIZU├üLNEHO SMOGU ­čî× Nadmern├ę mno┼żstvo rekl├ím vo verejnom priestore v├Żznamne ovplyv┼łuje to, ako sa Brat…

V BRATISLAVE BUDE MENEJ VIZU├üLNEHO SMOGU ­čî×

Nadmern├ę mno┼żstvo rekl├ím vo verejnom priestore v├Żznamne ovplyv┼łuje to, ako sa Bratislav─Źanky a Bratislav─Źania c├ştia vo vlastnom meste.

Bratislava – hlavn├ę mesto SR schv├ílili mimoriadne d├┤le┼żit├║ zmenu ├║zemn├ęho pl├ínu v s├║vislosti s regul├íciou reklamn├Żch stavieb, v─Ćaka ktorej bude mesto m├┤c┼ą z├ísadne obmedzi┼ą umiest┼łovanie reklamy v uliciach Bratislavy. Je to v├┤bec po prv├Żkr├ít v novodobej hist├│rii ─Źo sa zaradila regul├ícia reklamn├Żch stavieb priamo do ├║zemn├ęho pl├ínu prostredn├şctvom zmien a doplnkov.

­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ T├şm odborn├şkov z MIBu aktu├ílne dokon─Źuje manu├íl pre os├ídzanie reklamy, ktor├Ż prinesie jasn├ę a jednotn├ę pravidl├í pre systematick├ę umiest┼łovanie reklamn├Żch stavieb v Bratislave.

Ak si neviete predstavi┼ą, ako by na┼íe mesto vyzeralo bez reklamy, kliknite na odkaz a pozrite si vybran├ę lokality s vizu├ílnym smogom a bez neho: https://mib.sk/vizualny-smog/

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Metropolitn├Ż in┼ítit├║t Bratislavy on Facebook Zdroj Read More
Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *