islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

V KOŠICKEJ STEEL ARÉNE ZAJTRA ODŠTARTUJÚ MAJSTROVSTVÁ EURÓPY V HÁDZANEJ 🤾‍♂️ Už zajtra štartujte 15. európsky šampionát hádzaná…

V KOŠICKEJ STEEL ARÉNE ZAJTRA ODŠTARTUJÚ MAJSTROVSTVÁ EURÓPY V HÁDZANEJ 🤾‍♂️

Už zajtra štartujte 15. európsky šampionát hádzanárov na Slovensku a Maďarsku. Od 13. do 30. januára privítajú tieto dve krajiny tých najlepších hádzanárov starého kontinentu. 👉 Dejiskami základnej fázy sú Debrecín (A-skupina), Budapešť (B-skupina), Szeged (C-skupina), Bratislava (D a E-skupina) a Košice (F-skupina).

Práve v košickej Steel aréne odohrajú Slováci svoje zápasy, navyše za účasti divákov. Spočiatku hrozilo, že zápasy sa odohrajú bez účasti divákov, krátko pred štartom šampionátu sa však vláda rozhodla udeliť podujatiu výnimku. ☝️ Účasť divákov bude napokon možná do 25 % kapacity priestorov hromadného podujatia a zúčastniť sa ho môžu osoby výhradne v režime OP.

Program zápasov košickej F-skupiny:
ŠTVRTOK 13. 1.
18.00 hod. 🇷🇺 Rusko – 🇱🇹 Litva
20.30 hod. 🇸🇰 Slovensko – 🇳🇴 Nórsko
SOBOTA 15. 1.
18.00 hod. 🇸🇰 Slovensko – 🇱🇹 Litva
20.30 hod. 🇳🇴 Nórsko – 🇷🇺 Rusko
PONDELOK 17. 1.
18.00 hod. 🇸🇰 Slovensko – 🇷🇺 Rusko
20.30 hod. 🇱🇹 Litva – 🇳🇴 Nórsko

🏆 Finálový víkend ME 2022 sa odohrá v Budapešti, kde nová hala ponúka hľadisko s kapacitou pre 20 022 divákov. Súboj o zlato je na programe v nedeľu 30. januára od 18.00 hod.

Veríme, že sa zverencom hlavného trénera Petra Kukučku podarí zabodovať 🤜🤛 a zápasy si po dlhej dobe užijú aj fanúšikovia, ktorí sa konečne vrátia na tribúny.

🎟 Lístky na Majstrovstvá Európy v hádzanej si zakúpite tu: https://www.ticketportal.sk/nevent/Majstrovstva-Europy-v-hadzanej-muzov-2022?idpartner=504
aj tu: https://tickets.eurohandball.com/men2022/

ℹ️ Potrebné informácie nájdete na stránke Slovenského zväzu hádzanej: https://slovakhandball.sk


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *