islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

VIANOČNÁ VÝZDOBA V KARLOVEJ VSI BUDE BOHATŠIA Karlova Ves naplno rozsvieti vianočné osvetlenie 🎄počas prvej adventnej nedele. Mi…

VIANOČNÁ VÝZDOBA V KARLOVEJ VSI BUDE BOHATŠIA
Karlova Ves naplno rozsvieti vianočné osvetlenie 🎄počas prvej adventnej nedele. Milé prekvapenie čaká Karlovešťanov vo fontáne uprostred Námestia sv. Františka. Pribudol tam nový, sedem metrový veľký adventný veniec 😇 🏵 o niečo väčší ako ten, ktorý potešil Dlhodielčanov už minulé Vianoce na pešej zóne Pribišova. Všetky použité svetlá sú z úsporných LED žiaroviek 💡💡 a svietiť budú v tom istom čase, ako verejné osvetlenie.

Ľudí, ktorí budú prichádzať do Karlovej Vsi, bude vítať vysvietený nadchod vedúci k Jurigovmu námestiu. Na školskom námestí pri ceste ku kostolu pribudla nielen výzdoba na novo vysadenom smreku 🎄, ale aj svetelné vločky na lampách verejného osvetlenia.

Vianočným osvetlením ozdobené stromčeky 🎄🎄🎄 každým rokom pribúdajú aj v karloveských materských školách. Zo svietiacich svetiel na strome sa budú tešiť už aj deti z materskej školy na Ul. L. Sáru 👦🧒 Návštevníkov Nám. sv. Františka poteší svetelná šnúra pri ihrisku. Celkovo bude Karlovešťanom robiť radosť svetelná výzdoba na 14 stromoch, piatich budovách či stavbách.

Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *