islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Vlk v Holandsku napadol človeka a zranil ho. Polícia následne vlka zabila Tento prípad sa pokúsim voľne interpretovať a doplniť….

Vlk v Holandsku napadol človeka a zranil ho. Polícia následne vlka zabila
Tento prípad sa pokúsim voľne interpretovať a doplniť.
V Holandsku, čo je v z takmer úplne kultúrna krajina , opak divočiny, došlo k útoku vlka na človeka.
Áno dokázateľne , nie ako by to zamietli naši pseudoochranári , nazvali to hoaxom a poľovníkov dezolátmi majúcimi komplexy z detstva z rozprávky o Karkulke.
V Holandsku bol pastier napadnutý vlkom v nedeľu ráno (9. júla). Ako uvádza holandská televízia RTV Drenthe, prvé stopy naznačujú, že vlk sa preplazil pod ochranným plotom odolným voči vlkom, aby sa dostal ku ovciam. Zaútočil na dve ovce a kozu. Pastier sa snažil chrániť svoje zvieratá vidlami. Žiaľ pastier nemal toľko šťastia ako statočná slovenská matka z obci Háj v okrese Turčianske Teplice, ktorá bránila svoje dieťa pred medveďom. Vlk potom zaútočil na pastiera. Muž bol uhryznutý do ruky, pri útoku boli zranené šľachy .
Po incidente starosta nariadil zviera zastreliť. Rád by som ako starosta mal takúto právomoc na ochranu svojich občanov. Kolegovia starostovia hlavne z Podpoľania by to isto tiež privítali.
O dve hodiny neskôr policajti našli zviera v areáli a zastrelili ho. Samozrejme po incidente vlčí experti ochranári kritizovali, že vlk bol zahnaný do kúta, a preto reagoval týmto spôsobom. Čo je irónia osudu, únik nebol možný kvôli plotu odolnému proti vlkom.
Analógia so Slovenskom čisto náhodná. Že pán Budaj.

S pozdravom Ing. Milan Garaj PhD. podpredseda Slovenskej národnej strany


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *