islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

VO VOZIDLE IM ROBILI SPOLOČNOSŤ DROGY 💊🚗 👉Hliadka obvodného oddelenia PZ Ružinov – Západ spozorovala koncom minulého týždňa v n…

VO VOZIDLE IM ROBILI SPOLOČNOSŤ DROGY 💊🚗

👉Hliadka obvodného oddelenia PZ Ružinov – Západ spozorovala koncom minulého týždňa v nočných hodinách vozidlo, ktorého posádka na seba upozornila podozrivým správaním.
👉Krátko po 00.15 h v piatok (19.11.2021) spozorovali policajti na Miletičovej ulici vozidlo Škoda Octavia, za volantom ktorého sedel vodič v kapucni. Ten po spozorovaní hliadky náhle prudko odbočil na Trenčiansku ulicu a to bez znamenia o zmene smeru jazdy. Policajti toto vozidlo zákonným spôsobom za využitia svetelného znamenia zastavili, pričom spozorovali, ako po zastavení sa vodič presádza do zadu a na jeho miesto si sadá jeho spolujazdkyňa. Policajti 29-ročného muža podrobili dychovej skúške, tá skončila s negatívnym výsledkom. Pri následnej kontrole však žena dobrovoľne vydala policajtom tašku s obsahom 4 ks plastových sáčkov s kryštalickou látkou, 2 ks sklenených fajok, 1 ks injekčnej striekačky so zataveným koncom. Podľa výsledkov expertízneho skúmania Kriminalisticko expertízneho ústavu PZ uvedené množstvo zodpovedá 190 jednorázovým dávkam pervitínu.
👉Žena bola obmedzená na osobnej slobode a eskortovaná na policajné oddelenie, pričom po vykonaní potrebných úkonov bola umiestnená v cele policajného zaistenia.
Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II vzniesol obvinenie z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi 25-ročnej Elene Ch. z Bratislavy. Menovaná je v súčasnosti stíhaná väzobne.

📸: GOOGLE MAPY


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *