islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV!👏 MLADÝ DEALER BUDE NARODENINY OSLAVOVAŤ ZA MREŽAMI!🤦 ☝Policajti druhého bratislavského okresu dňa 16….

VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV!👏
MLADÝ DEALER BUDE NARODENINY OSLAVOVAŤ ZA MREŽAMI!🤦

☝Policajti druhého bratislavského okresu dňa 16.02.2022 v čase okolo 13:50 h vykonávali operatívno-pátraciu činnosť na Lotyšskej ulici. Následne si všimli neznámeho muža, ktorý sa zhovára s ďalším neznámym mužom a zachytili časť ich rozhovoru, ktorý viedol k predaju neznámej veci. Dopytovaný muž odpovedal kladne, že na predaj požadovanú vec má. Na základe tejto odpovede sa hliadka rozhodla, že muža skontrolujú. Muž sa počas kontroly správal nervózne a pri komunikácii s hliadkou sa stále snažil manipulovať svojou rukou v prednom vačku mikiny. Muža sa hliadka pýtala, čo má v uvedenom vrecku, na čo muž uviedol, že tam má červené gumené puzdro, v ktorom má 16 ks alobalových skladačiek pre vlastnú potrebu. Muž po poučení dobrovoľne vydal uvedené puzdro policajnej hliadke. Následne bol muž zadržaný, obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov.
☝V prípade preukázania viny pred sudom hrozí 29- ročnému Vojtechovi D. v zmysle zákona trest odňatia slobody až na tri roky.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *