islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Vzhľadom na to, že ani jedno z mužstiev nemôže postúpiť do ďalšieho priebehu CHL, pričom obe majú najvyššie ambície v národných …

Vzhľadom na to, že ani jedno z mužstiev nemôže postúpiť do ďalšieho priebehu CHL, pričom obe majú najvyššie ambície v národných ligách a nabitý program, v dnešných súpiskach sa objaví niekoľko hráčov, ktorí dostávajú menší herný priestor v extraligách.

Na strane HC SLOVAN zažije debut v tíme seniorov trojica Tomáš Kralovič, Maximilián Bubica a Václav Trubač. Stále len 16 – ročný obranca Tomáš Kralovič je členom kádra reprezentácie do 17 rokov, v doterajšom priebehu sezóny nastupoval za juniorsky a dorastenecký výber HC SLOVAN. Mladý bek vyniká najmä dobrým hokejovým videním, patrí k ofenzívnejším typom obrancu, no nevyhne sa ani fyzickým súbojom vo vvlastnom obrannom pásme.

Václav Trubač dovŕšil v júni 18 rokov. Útočník nižšieho vzrastu je platný na oboch stranách ihriska, tréneri ho vedia využíť tak v ofenzíve ako aj pri defenzívnych úlohach. Jeho devízou je slušné vedenie puku, obratnosť na malom priestore, pre tím vie odviesť veľké penzum práce.

Rovnako vo veku 18 rokov je Maximilián Bubica, ktorý bol súčasťou reprezentácií Slovenska do 16, 17 rokov aj v projekte slovenskej 18 – nástky. Bubica je poctivý a pracovitý hráč. Útočník dokáže byť nepríjemný pred súperovým brankárom, na ľade sa prezentuje obetavosťou a dobrou energiou.


Autor správy, foto a správu publikoval HC SLOVAN Bratislava on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *