islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Zapoj sa do prieskumu!

📍🗺 AKO VNÍMATE LOKALITU GORKÉHO – SLOVENSKEJ JEDNOTY – RAMPOVÁ – MASARYKOVA?

Zapojte sa do prieskumu spokojnosti s lokalitou Alvinczyho. ✍️ V dotazníku vyplňte, ako sa vám tu býva, šoféruje, bicykluje, venčí pes či len tak prechádza. 🚶🏼‍♂️ Máte tu dostupné všetko, čo potrebujete? Je v lokalite dosť zelene 🌳 či detských ihrísk? 🛝 Dajte nám vedieť, čo je tu pozitívne a čo treba vylepšiť, aby sa vám tu žilo lepšie.

✅ Dotazník je určený pre každého, kto v lokalite býva, pracuje alebo ňou často prechádza. Vaše odpovede budú dotvárať analytickú štúdiu, ktorú mesto pre danú lokalitu v najbližšej dobe pripravuje.

👉 Prieskum spokojnosti s lokalitou Alvinczyho vznikol v spolupráci s Útvarom hlavného architekta mesta Košice, Creative Industry Košice a spracovateľmi územného plánu.


Útvar hlavného architekta Košíc, tím architektov a Creative Industry Košice, n.o. chce poznať názory svojich obyvateliek a obyvateľov. Ako v súčasnosti vnímate lokalitu Mlynský náhon – Slovenskej jednoty – Alvinczyho – Masarykova (ohraničená na mape)? Dotazník je určený pre kaž… Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *