islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Zásah mestskej polície pri bitke členov motorkárskeho klubu Hells Angels

Cez víkend zasahovali mestskí policajti a policajtky pri bitke motorkárskeho gangu v centre Bratislavy. Deviatich členov Hells Angels polícia obmedzila na osobnej slobode. ⬇⬇⬇

🔵 Počas celého minulého týždňa sme vo výrazne zvýšených počtoch dohliadali na verejný poriadok. V hlavnom meste sme mali nielen Globsec a „sprievodné antipodujatia“, ale aj členov neslávne známeho motorkárskeho klubu Hells Angels na niekoľkodňovom zraze pod názvom World run 2023.
🔵 Ulice hlavného mesta sme už od začiatku minulého týždňa posilnili výrazne vyšším počtom hliadok a preventívne sme monitorovali všetky lokality (fyzicky a aj prostredníctvom Mestského kamerového systému), kde sa „pekelní anjeli“ zdržiavali a bol predpoklad, že by v nich mohlo dôjsť k narušeniu verejného poriadku alebo k ohrozeniu bezpečnosti.
🔵 Najčastejšie sme riešili sťažnosti na hlučnosť motorkárov, ale aj nesprávne parkovanie.
🟡 Najvážnejší prípad sa stal v sobotných ranných hodinách, kedy sme museli zasahovať pri bitke motorkárov v bratislavskom podniku.
🔵 V čase 5:48 ráno vstúpili mestskí policajti do priestorov diskotéky, kde našli zranenú osobu, ktorej poskytli predlekársku prvú pomoc.
🔵 Spolu s kolegami z Polícia SR – Bratislavský kraj sme zaistili podozrivé osoby a svedkov udalosti.
🔵 Následne sme zabezpečovali perimeter. Policajti obmedzili na osobnej slobode deväť členov motorkárskeho klubu Hells Angels.
🔴 Ak ste svedkom konfliktov, roztržiek alebo fyzického napadnutia neváhajte a ihneď kontaktujte mestskú políciu prostredníctvom linky 📞159. Môžete tak zachrániť aj život.

(Feed generated with FetchRSS)

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *