islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

‼ Finálová účasť je zabezpečená, blahoželáme 🦁👏🏑

🦁MISIA PLAYOFF – Zvládnutá ✅

Zatiaľ, čo naši piati „Štrnastkári“ V sobotu bojovali o miesto v reprezentačnom drese v Žiline, naša u U12 neďaleko od nich vo Vrútkach bojovala o postup na FINÁLOVÝ TURNAJ.

⭕️HBK LEVÍČATÁ HUMENNÉ 1 : 1 HBK Nitrianski Rytieri
V prvom zápase sme narazili na silnú Nitru, zápas sa hral rýchlym tempom zo strany na stranu a bojovalo sa o každý centimeter na ihrisku, vyčkávalo sa na chybu súpera. V druhom polčase sa podarilo Nitrančanom streliť gól, no Levíčatá zásluhou Korbu vyrovnali. Zápas sa dohral v opatrnom režime, kde sme góly už nevideli, a tak sme remizovali 1: 1.

✅HBK MEDOKÝŠ MARTIN 2 : 3 HBK LEVÍČATÁ HUMENNÉ
Druhý zápas nás čakal domáci Martin. V zápase sa nám podarilo streliť rýchle 2 góly zásluhou Korby a J. Skružného, na ktoré Martinčania odpovedali rýchlym gólom. Odvtedy sme prevzali hernú iniciatívu a dôslednou hrou nepúšťali súpera do šancí a naopak sami sme si ich množstvo vytvorili, nakoniec vo vlastnom oslabení sa podarilo J. Skrúžnemu znova skórovať. Súperovi sa podarilo znížiť v posledných sekundách zápasu, a tak sme ich porazili 3: 2.

✅HBK LEVÍČATÁ HUMENNÉ 5 : 1 HMHK ACADEMY BAUSKA VRANOV

Posledný zápas vo Vrútkach náš čakalo Východniarske derby so susedom z Vranova. Od začiatku zápasu sme prevzali iniciatívu a rýchlymi gólmi v druhej a štvrtej minúte sme sa dostali do vedenia zásluhou Vozára a Korbu. Vranovu sa podarilo znížiť na 2: 1 v trinástej minúte, no odvtedy sme vranovčanov nepustili do gólových príležitostí a naopak nám sa podarilo vsietiť ďalšie 3 góly zásluhou Polomčáka a dvakrát Korbu.

🏆Práve vďaka bojovnosti a zodpovednej hre sme vo Vrútkach neprehrali, a to nám zebezpečilo skvelé druhé miesto v Tabuľke Východ, čo nás dostalo do vysnívaneho Finálového turnaja. A tak nám všetci držte prsty 27.4.2024.🏆

🦁Spolu sme HBK Levíčatá Humenné Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Humenné – MsÚ on Facebook Zdroj Read More