islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🅿️ Platí ešte vaša aktuálna parkovacia karta alebo nálepka? 🚗 Mestská časť Bratislava – Staré Mesto pripravila schému kompenzác…

🅿️ Platí ešte vaša aktuálna parkovacia karta alebo nálepka?

🚗 Mestská časť Bratislava – Staré Mesto pripravila schému kompenzácie alikvótnej čiastky nevyužitého obdobia pre parkovacie karty BPS PARK a.s. a rezidentské parkovacie nálepky Starého Mesta. Podmienkou pre udelenie kompenzácie je aj vlastníctvo rezidenčnej parkovacej karty PAAS v zóne SM0, ktorú si viete zakúpiť na stránke www.paas.sk.

👉 Kompenzácie parkovacích kariet BPS PARK a.s. sú udeľované v minimálnej výške 7€ za 1. kartu na byt, 27€ za 2. kartu a 91€ za 3. kartu.

👉 V prípade, že máte kúpenú rezidentskú parkovaciu nálepku mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, máte taktiež nárok na kompenzáciu alikvótnej čiastky, ak má platnosť dlhšiu ako do 31. júla. Minimálna výška kompenzácie je taktiež 7€. Je aj možnosť si parkovaciu nálepku ponechať, parkovať s ňou však bude možné iba na uliciach, kde je aj naďalej regulované parkovanie Starého Mesta, nie v zóne SM0.

Žiadosti o kompenzáciu alikvótnej čiastky viete podávať do 30. septembra 2023.

ℹ️ Všetky informácie nájdete na našej stránke: https://www.staremesto.sk/sk/news/view/paas-zona-sm0-centrum-panenska-aktualne-informacie.
📰 O zmenách v parkovaní sa dočítate aj v našich Staromestských novinách, ktoré si vo štvrtok nájdete vo vašich schránkach!

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *