islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🌺V TRNAVE ZAČAL OBĽÚBENÝ KVETINOVÝ TRH MÁJOVÝ KVET 2023 Od dnes až do nedele 14. mája, denne od 8.00 do 18.00 na vás aktivity r…

🌺V TRNAVE ZAČAL OBĽÚBENÝ KVETINOVÝ TRH MÁJOVÝ KVET 2023

Od dnes až do nedele 14. mája, denne od 8.00 do 18.00 na vás aktivity rôzneho druhu: celodenný kvetinový trh, grand opening v podobe hravého kvetinového sprievodu, detské divadielko, poobedné edukatívne prednášky o pestovaní kvalitného ovocia bez jedovatých postrekov či zábavné tvorivé workshopy pletenia makramé so Saškou Veselou.
🌸Novinkou je aj Štefánikova ulica, kde sme kvetom pridali ďalších 130 metrov.

Viac o programe, ktorý na vás čaká sa dozviete z udalosti 👉 https://fb.me/e/DLVllvnY


🌱TRNAVA ROZKVITLA MÁJOM🌼

Príďte si oživiť záhrady, balkóny, parapety a naplniť prázdne koflíky majoránom, feniklom alebo letničkami tisícich farieb. V meste sa začal dlhoočakávaný Májový kvet.

🌸Kvetinový trh bude dnes otvorený do 18.00 h, tak ho stihnete nielen cez obednú prestávku, ale aj cestou z práce. Odzajtra sa v centre začína program s rôznymi workshopmi, kde sa naučíte strihať napríklad ovocné stromy a iné mičurinské zručnosti.

🌸Novinkou je aj Štefánikova ulica, kde sme kvetom pridali ďalšich 130 metrov. Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Trnava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *