islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🏒 Prvé finále nevyšlo – až po nájazdoch ‼ Vidíme sa v v sobotu o 15:00 📢 všetciiiiiiiii ‼

‼️Prvé finále pre Mikuláš‼️

❎ Po ťažkom zápase bohužiaľ prehrávame po nájazdoch. S výborným súperom z Liptovského Mikuláša sme museli odolať tlaku v prvej tretine. Bohužiaľ sme ale inkasovali. Následne sme nezastihli ani druhú tretinu a dostali sme gól na 2:0.

✅ V tretej tretine sme sa ale vypli k heroickému výkonu. Prvý góle sme dali po kombinácii Kundrát – Balogáč – Šiňanský zakončil posledný menovaný. V poslednej minúte zápasu vystrelil po prihrávke Fedorka opäť Šiňanský a razom bolo vyrovnané.

❎ V predĺžení gól nepadol a tak rozhodli nájazdy v ktorých sme nedokázali ani taz prekonať brankára.

Séria sa ale sťahuje do Humenného kde budeme potrebovať všetkých fanúšikov aby nám pomohli vyrovnať veľmi vyrovnanú sériu. Veríme preto, že sa uvidíme všetci na domácom zápase v Humennom túto sobotu o 15:00.