islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­čĹŹ PON├ÜKAME V├üM TIP NA V├ŹKEND ­čąż ­čî▓ ­čĹë Na┼ía Krajsk├í organiz├ícia cestovn├ęho ruchu odpor├║─Źa nav┼ít├şvi┼ą vrch T├íbor s rozh─żad┼łou­čî│. Jeho …

­čĹŹ PON├ÜKAME V├üM TIP NA V├ŹKEND ­čąż ­čî▓

­čĹë Na┼ía Krajsk├í organiz├ícia cestovn├ęho ruchu odpor├║─Źa nav┼ít├şvi┼ą vrch T├íbor s rozh─żad┼łou­čî│. Jeho nadmorsk├í v├Ż┼íka je 697 m n. m. je to dominanta Kysuck├ęho Nov├ęho Mesta.

­čöÄ N├ízov vych├ídza z jeho os├şdlenia husitmi v d├ívnej minulosti. Od roku 2015 je na ┼łom vystavan├í mohutn├í ┼ítvorposchodov├í dreven├í rozh─żad┼ła s v├Ż┼íkou 14 m. Z rozh─żadne s├║ kr├ísne v├Żh─żady na Steny, Po─żanu, Ostr├ę, Vrete┼ł, Kysuck├║ Br├ínu, Mal├║ Fatru a ─Źas┼ą Z├ípadn├Żch Tatier ­čî▓.

https://www.facebook.com/zilinskyturistickykraj/posts/1767214766804562


­čžÉOBJAVUJ, NAV┼áTEVUJ, ┼ŻI!
Vrchol T├íbor s nadmorskou v├Ż┼íkou 697 m n. m. je dominantou Kysuck├ęho Nov├ęho Mesta. N├ízov vych├ídza z jeho os├şdlenia husitmi v d├ívnej minulosti. Od roku 2015 je na ┼łom vystavan├í mohutn├í ┼ítvorposchodov├í dreven├í rozh─żad┼ła s v├Ż┼íkou 14 m. Z rozh─żadne s├║ kr├ísne v├Żh─żady na Steny, Po─żanu, Ostr├ę, Vrete┼ł, Kysuck├║ Br├ínu, Mal├║ Fatru a ─Źas┼ą Z├ípadn├Żch Tatier.
#region_kysuce #zilinskykraj Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval ┼Żilinsk├Ż Samospr├ívny Kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *