islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­čĹŹ Pote┼íuj├║ca spr├íva. Kone─Źne m├íme prv├ę ┼ít├ítne mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę s├║ kvalitou a funk─Źnos┼ąou porovnate─żn├ę s najlep┼í├şmi komer…

­čĹŹ Pote┼íuj├║ca spr├íva. Kone─Źne m├íme prv├ę ┼ít├ítne mobiln├ę aplik├ície, ktor├ę s├║ kvalitou a funk─Źnos┼ąou porovnate─żn├ę s najlep┼í├şmi komer─Źn├Żmi appkami.

V prvom ro─Źn├şku ankety AppGallery Code 2021 z├şskala 2. miesto v kateg├│rii Cestovanie aplik├ícia GreenPass, ktor├║ pripravili Ministerstvo invest├şci├ş, region├ílneho rozvoja a informatiz├ície SR a Slovensko IT. Do ankety sa zapojilo takmer 1 100 hlasuj├║cich, ktor├ş vyberali spomedzi 64 aplik├íci├ş.

Na┼íe rie┼íenie GreenPass je jednoduch├ę, preh─żadn├ę a spo─żahliv├ę. Appka m├í vy┼íe 1 mili├│n stiahnut├ş a akt├şvne ju pou┼ż├şva vy┼íe 700 000 ob─Źanov. V─Ćaka n├í┼ímu GreenPassu je aj v tejto zlo┼żitej dobe cestovanie ─Źi n├ív┼íteva podujat├ş jednoduch┼íie a bezpe─Źn├ę. V u┼żito─Źn├Żch a funk─Źn├Żch digit├ílnych rie┼íeniach pre ob─Źanov budeme pokra─Źova┼ą. Rozbehnut├ę m├íme viacer├ę zauj├şmav├ę projekty.


Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *