islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

👩‍👧‍👦POMOHLI SME NÍZKOPRAHOVÉMU CENTRU FORTUNÁČIK V DÚBRAVKE🏡 Na ministerstve investícií sa vyzbieralo 18 vriec oblečenia ☝️Ni…

👩‍👧‍👦POMOHLI SME NÍZKOPRAHOVÉMU CENTRU FORTUNÁČIK V DÚBRAVKE🏡
Na ministerstve investícií sa vyzbieralo 18 vriec oblečenia

☝️Nie každý z nás má šťastie narodiť sa do prostredia, kde má všetkého dostatok. Svoje o tom vedia deti a ich rodičia z nízkoprahového centra Fortunáčik v bratislavskej mestskej časti Dúbravka.

Na pomoc malým i veľkým klientom centra zorganizovalo Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Jesennú zbierku šatstva.

👗👖Okrem dámskeho, pánskeho a detského oblečenia na zimnú sezónu, topánok a posteľnej bielizne darovali zamestnanci MIRRI SR aj drogériu, písacie potreby a hračky. 🧸

Darované veci prešli profesionálnou dezinfekciou doručili sme ich nízkoprahovému centru v Dúbravke.

Teším sa, že sme mohli pomôcť deťom a ich rodičom v ťažkej životnej situácii a som hrdá na našich zamestnancov, že sa do tejto dobrovoľníckej aktivity zapojili. Podobné zmysluplné projekty radi podporíme aj v budúcnosti.

Zbierka v číslach:
📌zapojilo 5️⃣0️⃣ zamestnancov z 2️⃣3️⃣ útvarov a 5️⃣ pracovísk ministerstva
📌vyzbieralo sa 1️⃣8️⃣ kusov 1️⃣2️⃣0️⃣-litrových vriec
📌pomohli sme 2️⃣2️⃣3️⃣ ľuďom v núdzi

👶Nízkoprahové centrum FORTUNÁČIK v Dúbravke poskytuje sociálne služby pre deti a rodiny ohrozené sociálnym vylúčením, s obmedzenou schopnosťou samostatne riešiť problémy a životné situácie.

🏢MIRRI SR ako zodpovedný partner komunity podporuje všetky iniciatívy, ktoré smerujú na pomoc ľuďom v nepriaznivej sociálnej situácii a k zlepšeniu kvality ich života.


Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *