islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

📝 Ivan Krajčírik a Oliver Luterán s novými zmluvami 🧡🌹 🔸 Predstavitelia futbalového klubu MFK Ružomberok sa dohodli na nových z…

📝 Ivan Krajčírik a Oliver Luterán s novými zmluvami 🧡🌹

🔸 Predstavitelia futbalového klubu MFK Ružomberok sa dohodli na nových zmluvách s brankárom Ivanom Krajčírikom a stredopoliarom Oliverom Luteránom.

🔸 22-ročný gólman Ivan Krajčírik už v mládežníckom veku ako hráč Demänovej najskôr hosťoval v Tatrane Liptovský Mikuláš, následne v sezóne 2014/15 odišiel na hosťovanie pod Čebrať. V lete 2015 definitívne prestúpil do Ružomberka. Člen mládežníckych reprezentačných výberov, momentálne pôsobiaci v SR “21“, sa postupne prepracoval do brány seniorského mužstva nášho klubu. Prvé dva štarty vo Fortuna lige si pripísal už v ročníku 2017/18. V nasledujúcich sezónach viackrát v bráne sympaticky zastúpil Matúša Macíka, po ktorého prestupe v januári 2021 je brankárskou jednotkou ružomberského tímu.

🔸 Stredopoliar Oliver Luterán prišiel v lete 2019 z Prešova do Popradu, kde sa stal stabilnou súčasťou A mužstva. Ďalšie kroky perspektívneho futbalistu viedli v decembri 2020 do Ružomberka. V jarnej časti ročníka 2020/21 síce ešte nedostával veľa priestoru vo Fortuna lige, no v úspešnej sezóne 2021/22 si už pripísal 29 štartov. V práve prebiehajúcom ročníku zasiahol 21-ročný futbalista do všetkých doterajších súťažných duelov ružomberského Áčka, vrátane predkôl Európskej konferenčnej ligy UEFA a Slovnaft Cupu.

🔸 Obidvaja futbalisti podpísali nové zmluvy do konca sezóny 2025/26. Veríme, že predĺženie spolupráce je správnym krokom tak pre klub, ako aj pre hráčov!


Autor správy, foto a správu publikoval MFK Ružomberok on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *