islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

📣 DOČKALI SME SA, OTVÁRA SA NÁJAZD NA PRÍSTAVNÝ MOST V SMERE DO NAŠEJ PETRŽALKY 👏 Milí vodiči, máme pre vás skvelú správu. Na z…

📣 DOČKALI SME SA, OTVÁRA SA NÁJAZD NA PRÍSTAVNÝ MOST V SMERE DO NAŠEJ PETRŽALKY 👏

Milí vodiči, máme pre vás skvelú správu. Na základe ℹ informácií od kolegov z Bratislava – hlavné mesto SR vám s radosťou oznamujeme, že dnes 13. októbra sa v poobedných hodinách otvorí zrekonštruovaná nájazdová vetva v smere z Bajkalskej ulice na Prístavný most do Petržalky.

Táto časť cestnej komunikácie bola pomerne dlho uzavretá kvôli rekonštrukcii mimoúrovňovej križovatky Prievoz/Nivy. S priateľmi z MČ Ružinov – oficiálna stránka tak bude naša mestská časť opäť v priamom spojení a všetci budeme zase môcť pohodlne dochádzať do práce či za inými aktivitami. 🚗

Informácie k otváraniu ďalších vetiev bude konzorcium D4R7 zverejňovať priebežne. A my vás na tieto zmeny, samozrejme, opäť včas upozorníme.

🚌 Tým, ktorí uprednostňujú verejnú dopravu, odporúčame v súvislosti s presmerovaním liniek 96/196 a 98 na pôvodné trasy cez Prístavný most sledovať informačné kanály Dopravný podnik Bratislava.

Tešíme sa, že Petržalka bude opäť bližšie k vám. 🤗 #petrzalkablizsiekvam

Foto: Bratislava – hlavné mesto SR ©

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *