islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­čô╗ ROZHOVOR O MNO┼ŻIAROCH V R├üDIU SLOVENSKO ­čĹë https://www.rtvs.sk/radio/archiv/11380/1664750 Hos┼ąami boli: Pavla Dugovi─Źov├í, pre…

­čô╗ ROZHOVOR O MNO┼ŻIAROCH V R├üDIU SLOVENSKO ­čĹë
https://www.rtvs.sk/radio/archiv/11380/1664750

Hos┼ąami boli: Pavla Dugovi─Źov├í, predsedn├ş─Źka Slobody zvierat, Jozef B├şre┼í, ├║stredn├Ż riadite─ż ┼át├ítnej veterin├írnej a potravinovej spr├ívy SR a M├írio Kern, riadite─ż odboru odha─żovania nebezpe─Źn├Żch materi├ílov a environment├ílnej kriminality ├Üradu krimin├ílnej pol├şcie, PPZ.

­čžÉ AKO OBMEDZI┼Ą MNO┼ŻIAROV?

Zodpovedn├Żm h─żadan├şm! PRED├üVA┼Ą ─Źistokrvn├ę ┼íte┼łat├í, ─Źi ma─Źat├í bez preukazu p├┤vodu, je BIZNIS. Akoko─żvek V├ís bud├║ majitelia presvied─Źa┼ą pekn├Żmi fotografiami a videami v inzer├íte. Uprednostnite rad┼íej adopciu zviera┼ąa z ├║tulku. Ak si chcete zaobstara┼ą konkr├ętne plemeno psa alebo ma─Źky, preukaz p├┤vodu a transparentn├í komunik├ícia zo strany majite─ża, s├║ podmienkou.

Spr├şsnen├şm legislat├şvy!
PRIDAJTE SA K N├üM A PODPORTE NA┼áU V├ŁZVU NA SPR├ŹSNENIE PRAVIDIEL ICH PONUKY A PREDAJA: https://slobodazvierat.sk/kampane/spolocenske-zvierata/stop-mnozitelom/. Mno┼żstvo ┼ítvornoh├Żch mil├í─Źikov v slovensk├Żch dom├ícnostiach, poch├ídza z inzer├ítov, z krut├Żch chovate─żsk├Żch podmienok!

Hl├íste podozriv├ę chovy veterin├írnej spr├íve: https://bit.ly/3AIgwdh. Nedostato─Źn├ę podmienky ako stiesnen├ę priestory, izol├ícia, zl├í hygiena ─Źi nedostato─Źn├í v├Ż┼żiva, s├║ nez├íkonn├ę! ┼áVPS je na z├íklade podnetu povinn├í podmienky chovu pre┼íetri┼ą a zjedna┼ą n├ípravu!

─Äakujeme za oh─żaduplnos┼ą!

Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda zvierat on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *