islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🚘Celomestská parkovacia politika prichádza s vylepšenia vo forme novej mestskej aplikácie PAAS a možnosti platby parkovného pros…

🚘Celomestská parkovacia politika prichádza s vylepšenia vo forme novej mestskej aplikácie PAAS a možnosti platby parkovného prostredníctvom SMS📱


📣 PAAS má ďalšie vylepšenia

Aktualizácia: vzhľadom na zvýšený záujem o novú aplikáciu, evidujeme komplikácie so službou externého dodávateľa. Novým užívateľom v procese registrácie aktuálne nie sú doručované overovacie SMS. S dodávateľom služby sme v kontakte a snažíme sa o čo najrýchlejšie vyriešenie tejto situácie. Dovtedy žiaľ nie je možné realizovať registrácie nových používateľov. Tí z vás, ktorí registráciu stihli, môžete aplikáciu a nákup lístkov komfortne využívať, ostatných po odstránení problému na strane dodávateľa budeme informovať. Ďakujeme za trpezlivosť.

Spúšťame novú mestskú aplikáciu PAAS, platbu parkovného cez SMS aj nové klientske miesto na Zimnom štadióne O. Nepelu. Novinkou je tiež možnosť predčasného ukončenia parkovacieho lístka.

PAAS je v prvom rade o tom, aby obyvateľky a obyvatelia mohli ľahšie zaparkovať tam, kde bývajú. Rovnako dôležité však pre nás je aj to, aby tento systém bol užívateľsky čo najkomfortnejší. Fungovanie PAAS sledujeme a na základe dát ale aj spätnej väzby Bratislavčaniek a Bratislavčanov postupne prinášame viaceré vylepšenia. Aj najnovší balík zmien je práve o tom, aby fungovanie s PAASom bolo čo najpohodlnejšie.

S novou mestskou appkou PAAS nielen jednoducho uhradíte, predĺžite, či skrátite parkovné, ale ak si s niečím nebudete vedieť rady, dostanete od mesta potrebnú podporu. Aplikácia je dostupná v Google Play: https://bit.ly/paas_googleplay aj v App Store: https://apple.co/3KxYB0q

Od spustenia PAASu mohli návštevníci zón platiť parkovné prostredníctvom niektorej z už existujúcich mobilných aplikácií externých partnerov. Aby ale platenie mobilom bolo čo najjednoduchšie, a hlavne, aby sme v prípade problémov mohli poskytnúť čo najkvalitnejšiu podporu, prinášame vlastnú mestskú aplikáciu PAAS, ktorá k systému PAAS jednoducho patrí. Našu appku vyvinuli kolegyne a kolegovia z tímu inovácií a vie byť nápomocná vo viacerých situáciách:
👉 Nájdete v nej napríklad prehľadnú mapu, ktorá automaticky určí vašu polohu a obsahuje rovnako aj informácie o záchytných parkoviskách.
👉 Jednoducho si ňou viete predĺžiť či predčasne ukončiť vaše parkovacie lístky a zaplatíte tak len za reálne využitý čas parkovania.
👉 Appka vás upozorní na končiacu platnosť parkovacieho lístka.
👉 Jednoducho v nej využijete aj bonusovú, či návštevnícku kartu, vrátane kariet vašich príbuzných.
K mestskej aplikácii máte profesionálnu zákaznícku podporu na infolinke 0800 222 888, cez email či osobne na klientskych miestach.

Pre tých, ktorí appky nechcú alebo nemôžu používať, prinášame platbu prostredníctvom SMS. Stačí, ak cez SMS zadáte “kód úseku parkovania” “EČV vozidla, ktoré parkuje” a “počet hodín parkovania” (príklad: 2035 XX123XX 1) a odošlete ju na číslo 2200. Cena parkovania cez SMS je však vyššia oproti platbe cez aplikáciu či parkomat práve o poplatky, ktoré si účtujú operátori. V regulovaných zónach postupne osádzame tabule s informáciami o platbe cez SMS.

Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, na zimnom štadióne O. Nepelu otvárame nové, profesionálne klientske centrum. V príjemných priestoroch vám kolegyne a kolegovia radi predstavia novú mestskú aplikáciu PAAS, poradia s registráciou a zodpovedia akúkoľvek otázku v súvislosti s PAAS. Budeme radi, ak sa u nás zastavíte, dnes sme otvorení do 17:00, otváracie hodiny nájdete tu: www.paas.sk/kontakt
Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *