islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­čÜž Na Gagarinovej ulici v Ru┼żinove bud├║ od piatka 22.10.2021 do nedele 24.10.2021 prebieha┼ą pr├íce spojen├ę s opravou cesty. Po─Źas …

­čÜž Na Gagarinovej ulici v Ru┼żinove bud├║ od piatka 22.10.2021 do nedele 24.10.2021 prebieha┼ą pr├íce spojen├ę s opravou cesty. Po─Źas t├Żchto pr├íc d├┤jde na tomto ├║seku k oprave rozbit├ęho zast├ívkov├ęho po─ża zast├ívky Hrani─Źn├í v smere do mesta a vyjazden├Żch ko─żaj├ş na ceste.

Pr├íce bud├║ trva┼ą v├Żhradne po─Źas v├şkendu, tak┼że dopad na prem├ívku bude minim├ílny. Treba v┼íak na tomto ├║seku po─Ź├şta┼ą s do─Źasn├Żm zn├ş┼żen├şm po─Źtu jazdn├Żch pruhov na dva. Po v├şkende d├┤jde k zn├ş┼żeniu dopravn├Żch obmedzen├ş. Obmedzen├ę zostane len zast├ívkov├ę pole, ktor├ę bud├║ musie┼ą autobusy ob├şs┼ą vo ved─żaj┼íom jazdnom pruhu, preto ┼żiadame vodi─Źov o zv├Ż┼íen├║ opatrnos┼ą a oh─żaduplnos┼ą v tomto ├║seku.

Kv├┤li oprave zast├ívkov├ęho po─ża bude zast├ívka MHD Hrani─Źn├í o p├ír metrov presunut├í v smere jazdy. Tento stav potrv├í do ─Źasu, k├Żm nov├Ż bet├│n neuzreje. N├ísledne sa do─Źasn├í zast├ívka presunie na p├┤vodn├ę miesto. Prev├ídzka MHD nebude nijako obmedzen├í, rovnako tak pe┼í├ş pohyb os├┤b po chodn├şku.

─Äakujeme za trpezlivos┼ą pri dopravn├Żch obmedzeniach a zmen├ích pre cestuj├║cich.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *