islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­ččáCOVID automat: Bratislava zost├íva oran┼żov├í Na Slovensku sa situ├ícia s ochoren├şm Covid-19 v├Żrazne zhor┼íuje a bratislavsk├Ż okres…

­ččáCOVID automat: Bratislava zost├íva oran┼żov├í

Na Slovensku sa situ├ícia s ochoren├şm Covid-19 v├Żrazne zhor┼íuje a bratislavsk├Ż okres bude od bud├║ceho t├Ż┼żd┼ła v susedstve len s jedn├Żm oran┼żov├Żm okresom Pezinok. V├Ą─Ź┼íina okresov na ├║zem├ş Slovenska sa sfarbuje do bordova a ─Źierna, ─Źo znamen├í obmedzenie prev├ídzok, podujat├ş a zatv├íranie obchodov. Na┼í┼ąastie, Bratislavy sa to net├Żka.

Ôä╣´ŞĆV Bratislave pokra─Źujeme v re┼żime OTP. V┼íetky platn├ę opatrenia n├íjdete na: https://automat.gov.sk/bratislava

Mil├ę Bratislav─Źanky, mil├ş Bratislav─Źania, chceme v├ím op├Ątovne po─Ćakova┼ą za zodpovedn├Ż pr├şstup k pandemickej hrozbe aj za to, ┼że ste sa dali zao─Źkova┼ą. V─Ćaka vysokej miere zao─Źkovanosti m├┤┼żeme ─Ćalej primerane fungova┼ą.

­čĹëPros├şme v├ís na─Ćalej o ostra┼żitos┼ą a venovanie dostato─Źnej pozornosti platn├Żm hygienick├Żm opatreniam, aby sme nezvy┼íovali riziko prenosu n├íkazy. Chr├í┼łme svoj├şm zodpovedn├Żm spr├ívan├şm seba, svojich bl├şzkych a ochra┼łujme z├írove┼ł ┼żivot vo svojom meste!


Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More
V pr├şpade, ┼że n├íjdete chybu alebo preklep pros├şm kontaktujte n├ís.

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *