islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🥳 SUPER ‼ Blahoželáme ‼

‼️ Sme vo FINÁLE ‼️

✅ Naši chlapci zdolalli v ťažkom súboji súpera z Bardejova. Už na začiatku zápasu sme sa ujali vedenia keď sa presadil Parnica. V druhej tretine získal vedenie na našu stranu Šiňanský v presilovke. V tretej tretine sa opäť presadil Šiňanský a opäť v presilovke ale súper kontroval a stav bol razom 2:3. V predposlednej minúte sa presadil v predbránkovom priestore M. Balogáč. Následne sme už tento stav ubránili a vyhrali sme pomerom 4:2. Obrovská poklona patrí Jakubovi Balogáčovi, ktorý chytil aj nemožné a držal nás nad vodou.

Ďakujeme Humennčanom, ktorí došli podporiť náš klub do Bardejova. ❤️🦁
Boli ste skvelí.
Zajtra hráme finále v Liptovskom Mikuláši a už ďalšiu sobotu sa vidíme o 14:00 na našom domácom ihrisku na veľkom FINÁLE. Veríme, že sa vidíme.
Spolu sme Levíčatá. ❤️🦁 Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Humenné – MsÚ on Facebook Zdroj Read More