islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

20 ROČNÝ CHALAN MAL LEN 4 MESIACE VODIČSKÝ PREUKAZ A UŽ O NEHO PRIŠIEL… A TO V ČASE, KEĎ NA CESTÁCH ZOMIERA VEĽA MLADÝCH! Min…

20 ROČNÝ CHALAN MAL LEN 4 MESIACE VODIČSKÝ PREUKAZ A UŽ O NEHO PRIŠIEL… A TO V ČASE, KEĎ NA CESTÁCH ZOMIERA VEĽA MLADÝCH!

Minulý týždeň v piatok sa stala na ceste II/511 medzi Slepčanmi a Tesárskymi Mlyňanmi dopravná nehoda, pri ktorej po riskantnej a neprimerane rýchlej jazde prišiel o život iba 27 ročný vodič.

Polícia SR – Nitriansky kraj

Policajti Oddelenia cestného dozoru a špeciálnych kontrol Krajského dopravného inšpektorátu z Nitry len pár hodín po nehode vykonávali meranie maximálne povolenej rýchlosti v tomto úseku. Na povolenej deväťdesiatke tade jazdil 20 ročný vodič rýchlosťou 161 km/h. Maximálne povolenú rýchlosť prekročil o 71km/h, za čo mu bola uložená bloková pokuta vo výške 800,- eur a bol mu zadržaný vodičský preukaz.
Na mieste policajti zistili, že mladík má vodičský preukaz len od júla tohto roku a za tak krátky čas sa dopustil už troch priestupkov v cestnej premávke, pričom už druhýkrát prekročil najvyššie povolenú rýchlosť.

Aj v tomto prípade platí zlaté pravidlo trikrát a dosť. Ak bude chcieť mladý vodič jazdiť s autom aj v budúcnosti, bude sa musieť podrobiť preskúšaniu z odbornej spôsobilosti.

JAZDITE ZODPOVEDNE!


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *