islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Agresor zaútočil na mestského policajta, následne skončil v putách Kolegovia zo Starého Mesta hodinu pred polnocou riešili prí…

Agresor zaútočil na mestského policajta, následne skončil v putách

Kolegovia zo Starého Mesta hodinu pred polnocou riešili prípad muža, ktorý na Ulici 29. augusta poškodzoval dopravné značenie.
Výzvu hliadky mestskej polície, aby upustil od protiprávneho konania a aby predložil doklad totožnosti ignoroval a správal sa agresívne. Policajtov sa snažil najprv slovnými urážkami vyprovokovať k fyzickej konfrontácii, čo sa mu však nepodarilo.
Netrvalo dlho a po prvotných verbálnych atakoch svoj fyzický útok nasmeroval voči policajtom. Nezdráhal sa na členov hliadky pľuť a udrieť jedného z nich päsťou priamo do tváre. Kolegom prišli okamžite na pomoc aj príslušníci Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. Použitím hmatov a chvatov sa ho mestským policajtom podarilo spacifikovať.

Z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu útoku na verejného činiteľa sme ho odovzdali štátnej polícii. Lekárske vyšetrenie nášho zraneného kolegu ukázalo, že útočník mu silným úderom do tváre spôsobil pomliaždeniny v oblasti ľavého líca.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *