islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

AJ TENTO VÍKEND SA MÔŽETE TEŠIŤ NA PREDSTAVENIA PLÁVAJÚCEJ FONTÁNY ⛲️💫🌙 Plávajúca Fontána aj tentokrát predstaví svoje čaro. Ni…

AJ TENTO VÍKEND SA MÔŽETE TEŠIŤ NA PREDSTAVENIA PLÁVAJÚCEJ FONTÁNY ⛲️💫🌙

Plávajúca Fontána aj tentokrát predstaví svoje čaro. Niektoré z podujatí boli z technických dôvodov alebo nepriaznivých poveternostných podmienok presunuté. Jedným z nich je aj repríza minulotýždňového odohraného podujatia o tvorbe a živote Karla Duchoňa. 👇

Na čo sa tento víkend môžete tešiť?
➡️ PLÁVAJÚCA FONTÁNA – Karol DUCHOŇ – REPRÍZA
⏰ KEDY? 02. 09. 2022, 20.30 h
📍 KDE? Mestský park, Plávajúca fontána
Show predstavujúca tvorbu a život slovenskej hudobnej legendy Karola Duchoňa vytvorená pomocou inteligentného systému AI s projekciou na vodnú clonu, na ktorej si budú môcť návštevníci pozrieť audiovizuálne materiály a fotografie z tvorby slovenského hudobného idola Karola Duchoňa. Podujatie pripravila Plávajúca fontána a Správa mestskej zelene v Košiciach.

➡️ PLÁVAJÚCA FONTÁNA – CONRAD SHOW
⏰ KEDY? 03. 09. 2022, 20.00 h
📍 KDE? Mestský park, Plávajúca fontána
Vodná video svetelná show v réžii umelej inteligencie Conrad spravujúcej programy Plávajúcej fontány. Podujatie pripravila Plávajúca fontána a Správa mestskej zelene v Košiciach s podporou Mesta Košice.

➡️ PLÁVAJÚCA FONTÁNA – LETNÁ TALK SHOW
⏰ KEDY? 04. 09. 2022, 20.30 h,
📍 KDE? Mestský park, Plávajúca fontána
Zaujímavé stretnutie a spoločná diskusia o všetkom možnom čo má letný nádych. Letná talkshow s DJ Camp-u v priestoroch Plávajúcej fontány s nevšedným spojením hudby, vody, svetiel a zaujímavých hostí. Podujatie pripravila Plávajúca fontána, Správa mestskej zelene v Košiciach a DJ Camp s podporou Mesta Košice.


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *