islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

DNEŠNÁ TRAGICKÁ NEHODA NA ŽELEZNIČNOM PRIECESTÍ SI VYŽIADALA JEDEN ĽUDSKÝ ŽIVOT Dnes v čase o 11:20 h sme na linke 158 prijali …

DNEŠNÁ TRAGICKÁ NEHODA NA ŽELEZNIČNOM PRIECESTÍ SI VYŽIADALA JEDEN ĽUDSKÝ ŽIVOT

Dnes v čase o 11:20 h sme na linke 158 prijali oznámenie o zrážke vlaku s osobným motorovým vozidlom v okrese Senec. Všetky záchranné zložky sa okamžite dostavili na určené miesto. Podľa doterajších informácii 67 – ročný vodič osobného motorového vozidla zn. Mercedes – Benz vošiel napriek funkčnej signalizácii s autom na železničné priecestie na Poľovníckej ulici v Ivanke pri Dunaji. Tam, bohužiaľ došlo k stretu s vlakom, ktorý prechádzal uvedeným úsekom smerom na obec Bernolákovo. Po tejto zrážke utrpel vodič osobného motorového vozidla zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom.

Poverený príslušník PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť.

V tejto súvislosti opätovne apelujeme na všetkých vodičov, že je zakázané vchádzať na priecestie ak sa dáva výstraha dvoma červenými striedavo prerušovanými svetlami priecestného zabezpečovacieho zariadenia. Takisto ak sa spúšťajú, sú spustené alebo sa dvíhajú závory a je vidieť alebo počuť prichádzajúci vlak alebo počuť jeho húkanie a pískanie.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *