islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

DO PRÁCE NA BICYKLI AJ V RUŽOMBERKU

DO PRÁCE NA BICYKLI AJ V RUŽOMBERKU
Obľúbená celonárodná kampaň Do práce na bicykli sa uskutoční opäť aj v Ružomberku. V júni tohto roku si na svoje 🚲bicykle nasadnú aj Ružomberčania, ktorí sa môžu do 7. júna v zmysle štatútu súťaže oficiálne zaregistrovať na 🔗internetovej stránke: www.dopracenabicykli.eu.

Zapojiť sa môžu tí, ktorí sa rozhodnú cestovať do práce na bicykloch, prípadne inými 👣alternatívnymi spôsobmi dopravy. Kampaň potrvá celý mesiac od 1. do 30. júna. Ružomberčania sa môžu tešiť na obľúbené 🥤🍎cykloraňajky, fanúšikov cyklistiky iste poteší aj dojazd štvrtej etapy prestížnych Medzinárodných pretekov Okolo Slovenska v sobotu 29. júna.

Súťaž Do práce na bicykli je určená 👥tímom zamestnancov z rovnakej firmy, inštitúcie či školy, ktoré sa do súťaže zaregistrujú a celý jún budú dochádzať do práce na bicykli. V minulom roku sa do bicyklovania v Ružomberku 👍zapojilo celkom 161 jednotlivcov v 44 tímoch.

Bližšie informácie poskytne Tomáš Gazdarica, referent športu na Mestskom úrade v Ružomberku a lokálny koordinátor Do práce na bicykli na 📞 tel. čísle: +421 905 315 201 alebo 📩e-maile: gazdarica@ruzomberok.sk.

👉Viac čítajte tu: https://lnk.sk/fxmw


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *