islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

DOPRAVNÍ POLICAJTI UKONČILI NEBEZPEČNÚ JAZDU KAMIÓNA S DREVOM 🌳🌲 SVEDOK TEJTO JAZDY SA IM POĎAKOVAL👍 👉Bratislavskí dopravní p…

DOPRAVNÍ POLICAJTI UKONČILI NEBEZPEČNÚ JAZDU
KAMIÓNA S DREVOM 🌳🌲
SVEDOK TEJTO JAZDY SA IM POĎAKOVAL👍

👉Bratislavskí dopravní policajti zastavili na diaľnici D1 v priebehu tohto týždňa nákladné motorové vozidlo prepravujúce drevo. Nakoľko náklad bol upevnený pomerne nebezpečným spôsobom, vodiča tohto vozidla čakala po zastavení konfrontácia s dopravnými policajtmi a následne aj sankcia v podobe odobraných tabuliek s EČV.
👉S ďakovným listom sa na nás v tejto súvislosti obrátil aj občan, ktorý bol priamym svedkom tejto udalosti. Znenie tohto listu Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

„Vážený pán policajný prezident, včera predpoludním na dialnici D1 smerom z Bratislavy , viezol vodič nákladného auta drevo, ktoré bolo nedostatočne upevnené, nikdy v živote som niečo také nevidel, našťastie príslúšníci bratislavskej diaľničnej polície ho odstavili na odpočívadle Čataj a tam ukončili jeho jazdu odobratim ŠPZ. Ja som týmto príslušníkom poďakoval osobne, zverejnil som komentár na FB, ale chcel by som Vás požiadať o nejakú formu pochvaly pre týchto Vašich mladých „chlapcov“. Ak uvidíte to vozidlo a predstavíte si , k čomu mohlo dôjsť pri páde dreva pod auto pri rýchlosti 130 km/h a viac, pochopite to, čo títo Vaši príslušníci vykonali – ja to považujem za hrdinský čin… Vopred Vám ďakujem, že si pozriete to foto – na políciu býva veľa kritiky – ale toto je v praxi dôkaz hesla „Pomáhaj a chráň“. Keby taký kus dreva vypadol pod moje auto, tak policajná ochrana mojej osoby, by už bola zbytočná. Ďakujem !!!


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *