islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

DOPRAVNÝ PRIESTUPOK MAL DOHRU: 17-ROČNÝ MLADÍK SA VOZIL NA UKRADNUTOM SKÚTRI 🛵🤨 Policajti z Obvodného oddelenia PZ Zlaté Morav…

DOPRAVNÝ PRIESTUPOK MAL DOHRU: 17-ROČNÝ MLADÍK SA VOZIL NA UKRADNUTOM SKÚTRI 🛵🤨

Policajti z Obvodného oddelenia PZ Zlaté Moravce spozorovali v Nemčiňanoch motocyklistu, ktorého zastavili a skontrolovali. Pri kontrole zistili, že skúter šoféruje 17-ročný mladík z Kalnej nad Hronom, pričom jeho majiteľom je muž zo Zlatých Moraviec. Policajti preto majiteľa skútra kontaktovali, či ho požičal alebo predal. Prekvapený majiteľ uviedol, že ho nikomu nepožičiaval a mal by ho mať zamknutý v garáži v Nemčiňanoch.

Keďže bol momentálne odcestovaný, poprosil známeho, aby išiel skúter rozpoznať. Ten potvrdil, že patrí jeho kamarátovi. Vzniklo tak podozrenie z trestného činu neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. 17-ročný muž následne policajtom uviedol, že skúter asi pred tromi dňami priniesol 18-ročný muž z Dolného Pialu do Nemčinian.

Policajti následne kontaktovali aj 18-ročného mladíka, pričom zistili, že skúter ukradol z uzamknutej garáže.

NEUKRADOL IBA SKÚTER

Po príchode ku garáži majiteľa skútra privítal policajtov odrazený visiaci zámok. Zistili, že z nej chýbajú aj ďalšie veci – vzduchový kompresor, vŕtačka, kosačka, autonáradie a brúska. 18-ročný muž sa k odcudzeniu všetkých vecí priznal a ukázal policajtom, kam ich odniesol.

Policajti v danej veci začali voči 17-ročnému mužovi trestné stíhanie pre trestný čin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla, voči 18-ročnému mužovi trestné stíhanie pre prečin krádeže.

DOBRÁ PRÁCA, KOLEGOVIA Z Polícia SR – Nitriansky kraj! 👏


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *