islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Dve hodiny pred výkopom duelu Slovan – DAC bude na námestí štadióna otvorená fanzóna, kam môžete zavítať so svojou rodinou či pa…

Dve hodiny pred výkopom duelu Slovan – DAC bude na námestí štadióna otvorená fanzóna, kam môžete zavítať so svojou rodinou či partiou. Ponúkame vám možnosť prísť v peknom počasí skôr a dobre sa naladiť na samotný zápas. Vo fanzóne pripravujeme aktivity pre deti i dospelých (2 x futbalová aréna, futbalový biliard, PS5 zóna, lounge zóna) i občerstvenie (čapované pivo, nealko, pukance, cukrová vata). Na námestí bude inštalovaná veľkoplošná obrazovka, o dobrú náladu sa postará aj DJ s hudobným podkladom.

V prípade, že s DAC získame titul, hráči spoločne s fanúšikmi oslávia zisk titulu na štadióne. Následne sa fanúšikovia budú môcť premiestniť na námestie, kde sa bude čapovať pivo a do rytmu im bude hrať DJ až do 20:00.

Samozrejme, všetci veríme, že titul už v sobotu doklepneme, chýba nám jediný bod. Preto už teraz plánujeme veľkolepé majstrovské oslavy na 18. mája.

Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *