islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

KMOTOR KARPATSKÉHO TYPU Robert Fico sa celý čas tváril, že nevie, komu mafiáni hovorili „šéf“. Dlhé mesiace odmietal akúkoľvek…

KMOTOR KARPATSKÉHO TYPU

Robert Fico sa celý čas tváril, že nevie, komu mafiáni hovorili „šéf“. Dlhé mesiace odmietal akúkoľvek súvislosť s kauzami, ktoré ukazovali úzke prepojenie mafie so stranou a štátom, ktorým šéfoval. Ficovi však nejde karta. Vsadil na zlých ľudí a hra mu nevyšla.

Dnes sa na svetlo sveta dostali informácie o policajných nahrávkach, kde sa predseda SMERU Fico radí a koordinuje s obhajcom mafiánov a korupčníkov a ich rodinnými príslušníkmi. Tá scéna je dokonalá – obyčajná poľovnícka chata, lacný nábytok a papundeklové dvere, trofeje a diplom na stene, jedlo a chľast na stole, oheň v krbe, otec jedného zo zadržaných s igelitkou… Skrátka a dobre – kmotor karpatského typu vo svojom prirodzenom prostredí.

Tieto nahrávky môžu byť niečo ako Gorila 2.0… Fico dobre vie, že toto môže byť konečná. Tu sa už Fica nik nebude pýtať, či bol v byte na Vazovovej a či tam pil colu. Tu to všetci vidíme na vlastné oči. Fico sa už nevykrúti, že nevedel, nestretol, nepočul a nevidel.

Gratulujeme polícii a držíme palce v ďalšom postupe proti kmotrovi a jeho organizovanej skupine!


Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *