islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

KTO VELÍ ZDRAVOTNÍCTVU? Milí pacienti, vážení lekári, ctená verejnosť! Ak sa náhodou neviete od nového roku dostať k svojim li…


KTO VELÍ ZDRAVOTNÍCTVU?

Milí pacienti, vážení lekári, ctená verejnosť!

Ak sa náhodou neviete od nového roku dostať k svojim liekom, najneschopnejší exminister Krajčí všetkým odkazuje, aby ste kontaktovali pani doktorku Paluškovú, ktorá vám to všetko ako jediná kompetentná vysvetlí.

Poslanec Krajčí nielen že nerozumie tejto novele, ktorú poslancom v parlamente predložil a potom ju vládny valec bez akéhokoľvek rozmýšľania schválil, ale ani zdravotníctvu ako celku, čo je holý fakt.

Široká odborná verejnosť dávno vie, čo napokon priznala aj asistentka pána poslanca. A teda, že exminister Krajčí vôbec nevie, čo v predpisovaní liekov akože v mene bezpečnosti a dostupnosti liekov pre pacientov v parlamente presadil. Pán Krajčí, a zrejme ani minister Lengvarský nevedia, že pani doktorka, ktorá to celé pripravila vôbec nemá tak silné slovo medzi lekármi ako sa tvári. A tisíce lekárov s tým nie sú stotožnení a nikto im nič nevysvetlil. Len oni majú tú smolu, že pacient je priamo pri ich dverách a nervy “tečú” obom.

A čo na to súčasný minister Lengvarský? Jedného štátneho tajomníka po dlhej dobe včera konečne vymenil. Čo je jasný dôkaz, že priznáva nezvládnuté riadenie rezortu.

Pán minister, a nestálo by za to pozrieť sa aj na ,,prácu” niektorých ďalších Vašich spolupracovníkov v rezorte? Ak teda zdravotníctvu ešte stále Vy velíte !?

#hlas #smehlasomludi Autor správy, foto a správu publikoval HLAS – sociálna demokracia on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *