islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NECHUTNÝ ÚTOK PRI KOŠICIACH: MUŽ ZAŤAL ŽENE DO HLAVY SEKERU Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach p…


NECHUTNÝ ÚTOK PRI KOŠICIACH: MUŽ ZAŤAL ŽENE DO HLAVY SEKERU

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach po vykonaní potrebných procesných úkonov a zabezpečení dôkazov dnes obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu 26-ročného muža z okresu Košice-okolie.

Polícia SR – Košický kraj

Podľa doterajšieho vyšetrovania v podvečer v blízkosti jedného z rodinných domov v obci Veľká Ida v okrese Košice okolie zaťal čepeľou sekery do oblasti hlavy 48-ročnej žene v úmysle spôsobiť jej smrť.

Žene spôsobil vážne zranenia a je v umelom spánku.

Polícia do 20 minút od spáchania tohto činu podozrivého muža vypátrala a obmedzila na osobnej slobode v miestnej osade. Tiež bola zaistená sekera, ktorou útočil. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie.

Po dokázaní viny obvinenému mužovi za tento obzvlášť závažný zločin hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *