islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Nezopakovať chyby z prvého zápasu a vrátiť Senici prehru

🔴⚫️ Pred zajtrajším Fortuna liga zápasom proti Senici sme vyspovedali z hráčskeho kádra Seba Kóšu a za realizačný sa k mikrofónu postavil tréner brankárov Pavel Kamesch, ktorý nám priblížil momentálnu situáciu okolo brankárov Spartaka.

Senici rozhodne máme čo vracať. Je to doteraz jediný súper, ktorý nás dokázal poraziť férovým spôsobom a tak o motiváciu medzi hráčmi bude postarané.

𝗦𝗲𝗯𝗮𝘀𝘁𝗶𝗮́𝗻 𝗞𝗼́𝘀̌𝗮: 🎙„Musíme sa poučiť z chýb, ktoré sme v tom zápase urobili a stáli nás lepší výsledok. Ešte v nejakej 87. min sme vyhrávali a na to si musíme dať pozor. Vieme, čo môžeme od nich očakávať.“

✅ Priamo na štadión budú môcť prísť len deti do 15 rokov.
⚠️ Nahlásiť sa je potrebné do zajtra (12:00) , vstup je voľný.

Vstup je možný v sprievode dospelej osoby, na každých 10 detí je možný vstup 1 dospelého, ktorý bude za skupinu zodpovedať. Skupiny s menším počtom detí ako 10, nebudú môcť byť vpustené.
Je potrebné vopred nahlásiť účasť detí e-mailom na adresu: office@fcspartaktrnava.com 📧, kde treba uviesť menoslov detí, rok narodenia a kontakt na zodpovednú osobu.

❌ Iné, ako nahlásené osoby nebudú môcť byť na štadión vpustené.

#FortunaLiga #FCSpartakTrnava #FCST #Tipsport


Už zajtra nastúpi Spartak v predohrávke 13. kola proti Senici. V týždni boli v pohárovom zápase v permanencii obaja brankári. Zápas odchytal Ľuboš Kamenár, následný rozstrel potom Dominik Takáč. Autor správy, foto a správu publikoval FC Spartak Trnava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *