islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NOMINUJTE SVOJU PREDZÁHRADKU A VYHRAJTE HNEĎ NIEKOĽKOKRÁT 😎

NOMINUJTE SVOJU PREDZÁHRADKU A VYHRAJTE HNEĎ NIEKOĽKOKRÁT 😎

Vravieva sa, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Štvrtý ročník najfarebnejšej súťaže na zelenom sídlisku – 🌷 NAJKRAJŠIA PREDZÁHRADKA PETRŽALKY 🌷 – však prekračuje hranice tohto motivačného citátu. Pretože u nás okrem dobrého pocitu z toho, že ste to „aspoň skúsili“, vás neminie i reálna odmena v podobe poukážky na 20 % zľavu z nákupu v najväčšom záhradnom centre v Bratislava – hlavné mesto SR Záhradníctvo FlorCo.

Stačí, ak nám o svojej jedinečnej predzáhradke dáte vedieť do PIATKA 📅31. MÁJA, a to prostredníctvom online formulára dostupného na novom webe 👉 http://PREDZAHRADKY.PETRZALKA.SK .

Následne už porota zložená z odborníkov z referátu životného prostredia, poslancov a členov komisie životného prostredia a verejného poriadku vyberie najviac desiatich finalistov, ktorých posunie do online hlasovania.📲

Finalistov odmeníme i darčekovými balíčkami. 🎁 Traja najlepší si odnesú darčekové poukážky a vecné ceny. Bez odmeny teda neostane naozaj žiadny zo záhradkárskych nadšencov či nadšenkýň.
Tak načo otáľať? 😁 Ak máte:

✅Viac ako 18 rokov;
✅trvalý alebo prechodný pobyt v Petržalke;
✅staráte sa o svoju predzáhradku,
neváhajte nám dať nám o nej vedieť a priložiť aj pár fotozáberov.📸

Alebo ak viete, že vo vašom vchode býva neúnavná a starostlivá majiteľka či majiteľ predzáhradky 👩‍🌾, ktorí svoj čas investujú radšej do jej zveľaďovania než do vysedávania a čítania správ na našich sociálnych sieťach alebo novinách?

Dajte im o tejto možnosti vedieť☝️, prípadne im pomôžte s nafotením a vyplnením formulára. Tešíme sa na všetky záhradkárske výtvory🥰. #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *