islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

O JAZDENÍ NA BICYKLI MÔŽE V CELE UŽ JEDINE IBA SNÍVAŤ ☁️ 👮Policajti Okresného riaditeľstva v Pezinku svojou činnosťou za pár dn…

O JAZDENÍ NA BICYKLI MÔŽE V CELE UŽ JEDINE IBA SNÍVAŤ ☁️

👮Policajti Okresného riaditeľstva v Pezinku svojou činnosťou za pár dní objasnili prípad krádeže bicykla. Na podklade zistených skutočností tak poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Pezinok vzniesol obvinenie 44-ročnému mužovi z Bratislavy.

Podľa doterajších výsledkov vyšetrovania mal obvinený dňa 12.10.2021 v čase od 13.00 hod do 13.12 hod pri Základnej škole vo Svätom Jure odcudziť zo stojanu na bicykle riadne uzamknutý bicykel zn. Ghost. Muž mal na uvedenom mieste prestrihnúť zámok od bicykla a následne na bicykli odísť z miesta. V krátkom čase sa podarilo muža obmedziť na osobnej slobode a eskortovať na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších potrebných úkonoch. Obvinený svojím konaním spôsobil celkovú škodu vo výške 700,- eur.

🕵️‍♀️ Po bicykli však naďalej pátrame. V prípade jeho opoznania, nás neváhajte kontaktovať na bezplatnom čísle polície 158, alebo formou súkromnej správy a našej sociálnej sieti.

👮Poverený policajt zároveň spracoval podnet na väzobné stíhanie obvineného, nakoľko obvinený muž sa mal dopustiť rovnakého konania už v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch. Za takýto trestný čin mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

⚖️Na základe najnovších informácií vieme potvrdiť, že sudca pred malou chvíľou rozhodol o väzobnom stíhaní menovaného.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *