islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Otvorenie Bratislavských Vianoc (záznam živého prenosu)

🎄🎄🎄Nalaďte sa sviatočne a pozrite si záznam vianočnej prechádzky Bratislavou v plnej kvalite!

🕯️ Adventný čas je tu a my sme sa rozhodli ho napriek všetkému osláviť. Spolu s vami. Advent je čas očakávania. No v tejto komplikovanej dobe sme v očakávaní už dlhšie. Čakáme nielen na žiarivú hviezdu a rozsvietenie stromčeka, ale čakáme aj na nejaký vianočný zázrak, na definitívnu bodku za obdobím pandémie. Je za nami ťažký rok plný obmedzení, často osamelosti a, bohužiaľ, aj strát. Ale aby to nebolo len temné, nezabúdajme na to, že to bol aj rok plný obetavosti, vynaliezavosti a odhodlania. A veríme, že ešte stále môže byť napokon aj rokom súdržnosti.

Aj keď sme sa počas tohto roku mohli cítiť osamelí, je dobré si pripomenúť, že v tom nie sme sami. Preto sme si chceli užiť túto vianočnú prechádzku k otvoreniu Vianoc spolu s vami a jedinečnými hosťami. Ak ste nás nestihli sledovať naživo, tak teraz si môžete celú prechádzku až po rozsvietenie stromčeka pozrieť v plnej kvalite! 🙂 Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu zvuku pri živom prenose, v zázname je všetko tip-top.

Ďakujeme všetkým, vďaka ktorým sa nám podarilo vniesť vianočného ducha do bratislavských ulíc a hlavne k vám domov. Vďaka patrí BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, speváčkam a spevákom z 4U, vedcovi Pavlovi Čekanovi, hercovi Jurajovi Hrčkovi, riaditeľke domova seniorov Archa, pani Miroslave Čembovej, vedúcemu referátu osvetlenia, pánovi Jurajovi Nyulassymu, kapele Funny Fellows, bratislavskému akrobatovi na bicykli, pánovi Sorentinimu, jedinečnému pánovi Ľubomírovi Feldekovi, Bzučovi a kolegom z Komunálneho podniku Bratislava, arcibiskupovi Róbertovi Bezákovi, flautistke Lenke Molčányiovej, Kataríne Málikovej aj speváčkam, ktoré vytvorili nezabudnuteľnú harmóniu, kurátorke Múzea mesta Bratislavy, pani Elene Kurincovej, Sendreiovcom a úžasnej Katke Koščovej. Ďakujeme všetkým zblízka i zďaleka za spolupatričnosť!

A na záver vám prajeme šťastné, veselé a hlavne zdravé Vianoce! A tiež veľa svetielok nádeje v týchto časoch!

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *