islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

OZNAM 📢 JESENNÁ DERATIZÁCIA VEREJNÝCH PRIESTRANSTIEV V PETRŽALKE ZAČÍNA UŽ 2. NOVEMBRA So šikovným potkanom, 🐭 ktorý vám pripra…

OZNAM 📢 JESENNÁ DERATIZÁCIA VEREJNÝCH PRIESTRANSTIEV V PETRŽALKE ZAČÍNA UŽ 2. NOVEMBRA

So šikovným potkanom, 🐭 ktorý vám pripraví dokonalý gurmánsky zážitok 🥘 sa stretneme len v rozprávkach. Hlodavce v našom hlavnom meste ku kulinárskemu umeniu inklinujú po svojom. Aby sme zamedzili šíreniu ich populácie a tým vzniku epidemiologického rizika v oblasti verejného zdravia, je nevyhnutné vykonávať pravidelnú celoplošnú a synchrónnu deratizáciu.

Tá sa na základe nariadenia Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava vykonáva najmenej dvakrát ročne biocidnými 🧪 prostriedkami určenými a schválenými na tento účel.

Keďže s blížiacim sa zimným obdobím sa zvyšuje aj migračná vlna hlodavcov, najmä potkanov, 🐀🐀 radi by sme vás upozornili na nevyhnutnú jesennú deratizáciu VEREJNÝCH PRIESTRANSTIEV, ktorá bude v našej Petržalke prebiehať v nasledujúcich 📆 termínoch:

➡ UTOROK 2. 11. 2021: Dvory 4, Dvory 5, Dvory 6, Kopčany
➡ STREDA 3. 11. 2021: Háje 2, Háje 3, Starý Háj, Ovsište
➡ ŠTVRTOK 4. 11. 2021: Háje 1, Dvory 1, Dvory 2, Dvory 3
➡ PIATOK 5. 11. 2021: Lúky 1, Lúky 2, Lúky 3, Lúky 6
➡ PONDELOK 8. 11. 2021: Lúky 4, Lúky 5, Lúky 7, Lúky 8.

VIAC INFO o celoplošnej deratizácii nájdete na našej webovej stránke 🔗 bit.ly/3E0ITpo, kde si môžete stiahnuť aj mapu dotknutých lokalít. A viac o našej jesennej časti veľkého upratovania nájdete na PETRZALKA.sk/udrzba.

❌ Zabrániť nežiaducemu množeniu hlodavcov vieme spoločnou zodpovednosťou. ĎAKUJEME, že nekŕmite voľne žijúce zvieratá a nenechávate zvyšky potravy na verejnom priestranstve. 😎🍀 #petrzalkapomaha

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *