islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from INCHEBA EXPO BRATISLAVA’s post

VEĽKÉ STRETNUTIE ZBERATEĽOV UŽ 7. a 8. JÚNA

Obrúbené Bratislavské zberateľské dni, ktoré sa budú v Inchebe konať 7. a 8. júna, oslavujú už svoj 20. ročník 👌
Aby sme si toto výročie spoločne dobre užili, pripravili sme si pre vás možnosť získať odtlačok špeciálnej pečiatky vydanej práve pri tejto príležitosti 📪

Samozrejme, nebude chýbať množstvo ďalších zaujímavostí a noviniek, ktoré si pre vás pripravili naši predajcovia – zberatelia zo Slovenska aj zahraničia. Zberateľský veľtrh je každoročne mimoriadne obľúbeným podujatím nielen pre profesionálnych zberateľov, ale aj pre nadšencov, pre ktorých je zberateľstvo koníčkom.

📌V Inchebe môžete objaviť staré mince, bankovky, poštové známky, medaily, odznaky, pohľadnice, figúrky a množstvo ďalších zaujímavých zberateľských exponátov, ktorými doplníte svoje zbierky.

📌Vyberiete si aj zo starých kníh, platní, nakúpite maľby či grafiky od rôznych autorov, prípadne sa môžete pokochať rozmanitosťou prírody a spoznávať (aj nakupovať) najrôznejšie druhy minerálov, polodrahokamov a drahokamov.

📌Chcete si vyrobiť vlastný šperk? Rozhodne by ste zberateľský veľtrh nemali vynechať, lebo tu výhodne získate množstvo komponentov na ich výrobu.

Čakáme vás už 7. a 8. júna 🙂

#zberateľ #zberateľstvo #veľtrh #incheba

Autor správy, foto a správu publikoval INCHEBA EXPO BRATISLAVA on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *