islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Michalovce – srdce Zemplína’s post

Vynovená plaváreň v Michalovciach už zajtra otvorí svoje brány! 🏊

👉Komplexná rekonštrukcia tohto športovo-relaxačného zariadenia začala v septembri 2021 a bola ukončená tak, ako to bolo v zmysle projektu naplánované, v prvej polovici roka 2023.

👉 Oficiálne otvorenie zajtra, 1. augusta v dopoludňajších hodinách pre pozvaných hostí. Plavecký bazén v rámci oficiálneho otvorenia otestujú plavci z Plaveckého klubu Orca ukážkou ich tréningu pod vedením trénerky K. Hamadejovej.

❗Širokú verejnosť srdečne pozývame na prvú návštevu vynovenej plavárne a wellness popoludní od 14.00 hod❗

👉👉👉Už od zajtra môžete naplno využívať:
👉Na prízemí
🏊25 m plavecký bazén so šiestimi dráhami a hĺbkou od 1 m do 1,8 m
🏊bazén pre neplavcov s hĺbkou 75 – 90 cm a teplotou vody do 30 stupňov Celzia
🏊detský bazén s hĺbkou 30 cm a teplotou vody do 35 stupňov Celzia
👉Na prvom poschodí
🏊úplne nové priestory wellness
🏊dve parné sauny
🏊fínska sauna
🏊infra sauna
🏊kneippov šliapací kúpeľ
🏊ochladzovací kúpeľ
🏊priestrannú oddychovú zónu s ležadlami

Mestská plaváreň v Michalovciach bude slúžiť návštevníkom počas celého roka, a to po celý týždeň ❗okrem pondelka❗, ktorý je stále sanitačným dňom.
👉V letných mesiacoch júl a august bude plaváreň otvorená počas pracovných dní (okrem pondelka) od 8.00 do 19.00 hod. a počas víkendov od 10.00 do 19.00 hod.
👉V ostatných mesiacoch v roku môžete služby plavárne využiť počas pracovných dní (okrem pondelka) od 6.00 do 21.00 hod. a počas víkendov od 11.00 do 21.00 hod.

👉Zhotoviteľom stavby bola na základe verejného obstarávania spoločnosť SYTIQ, a. s., Bratislava. Pôvodná zmluvná cena za dielo približne 3 177 600 eur bola navýšená o takmer 878 tisíc eur a celková cena diela je teda vo výške 4 055 540 eur. Rekonštrukciu samospráva financovala jednak z dotácie Úradu vlády SR z projektu Zlepšenie stavu športovej infraštruktúry v meste Michalovce, ktorá bola vo výške 2 145 000 eur, a z vlastných zdrojov.

Cenník a ďalšie informácie nájdete tu: https://www.michalovce.sk/sk/aktualita/vynovena-plavaren-v-michalovciach-otvori-svoje-brany-v-auguste

Tešíme sa na vás!


Autor správy, foto a správu publikoval Michalovce – srdce Zemplína on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *