islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Ministerstvo vnútra SR’s post

PREDSEDA VLÁDY ĽUDOVÍT ÓDOR SA STRETOL S HASIČMI

Predseda vlády SR poverený riadením Ministerstva vnútra SR Ľudovít Ódor v rámci pracovnej cesty v Trenčianskom kraji navštívil Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne vrátane hasičskej stanice.

🚒 Hasičská stanica je jedinečná činnosťou potápačskej skupiny a ambulancie Hasičský a záchranný zbor v špecializovanom odbore urgentná medicína.

💬 „Hasiči nezasahujú len pri likvidácii požiarov, dopravných nehodách, ale aj pri mimoriadnych udalostiach. Náplňou ich práce je záchrana majetku a ľudských životov, a práve preto verejnosť oprávnene považuje hasičov za jednu z najdôveryhodnejších inštitúcii na Slovensku. Ďakujem vám za vašu dosiaľ odvedenú prácu,“ povedal predseda vlády SR poverený riadením MV SR Ľudovít Ódor.

🚒 Spolu so štátnym tajomníkom MV SR Ľubomírom Šablicom si za prítomnosti prezidenta HaZZ Pavla Mikuláška pozreli areál hasičskej stanice, jej vybavenie a výjazdovú techniku.

Štátny tajomník MV SR Ľubomír Šablica sa hasičom poďakoval za ukážkovú reprezentáciu a obsadenie 3. miesta na medzinárodnej súťaži posádok zdravotníckych záchranných služieb Rallye Rejvíz 2023.

💬 „Sme na vás hrdí a nepoľavíme v tom, aby sme podmienky na vašu prácu i naďalej zlepšovali,“ povedal štátny tajomník MV SR.

📷 Úrad vlády Slovenskej republiky


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *